LV

ENG

RUS

Dzērienkarte

ALA piedāvā lielāko Latvijā brūvēto izlejamo alus izlasi, tādēļ pie mums atradīsies aliņš katra gaumei! Pie mums variet baudīt:

Bauskas tumšo/gaišo, Brenguļu tumšo/gaišo, Mežpils tumšo/gaišo, Miķeļa alu, Līgatnes alu, Kviešu alu, Aldara Mājas alu/Stalto Beļģi/Latvijas IPA/Zelta, Tērvetes oriģinālo, Valmiermuižas tumšo/nefiltrēto gaišo un ziemā arī Ziemas alu, Rēzeknes bryuvers tumšo, Malduguns Sānslīde/Saules dūriens/pēdējais viesis u.c., Iļģuciema Medalu/Dzērveņu/Kaņepju-ingvera, Lennewarden, Piebalgas Mednieku. Savu piedāvājumu papildinām, ja parādās kāds jauns brūvētājs vai brūvējums! Cenas aliņam ir jau sākot ar 2€ par kausu, un līdz 3,20€.

ALĀ atradīsiet arī plašu vietējo mājas vīnu klāstu! Dažādus ogu un augļu vīnus no visiem Latvijas novadiem un dažādām vīna darītavām - Aizputes, Jokas, Dienvidi pluss un Smiltenes. No sidriem piedāvājam Kiss, Smiltenes brutu /pussaldo un jo īpaši lepojamies ar ALAs sidra darītavas dabīgo ābolu sidru un Mūrbūdu sidra darītavas lejamo pussauso. Ja tomēr prasās kā štengrāka, tad iesakām kādu no ALAs mājas kandžām vai uzlējumiem!

Protams, piedāvājumā ir arī visi ierastie dzērieni, Viskiji, Rumi, Degvīni, Liķieri un vēl daudz citi, un ziemā un vasarā lepojamies ar īpašiem sezonāliem dzērieniem, kā piemērs, Smiltenes karstvīns un citi siltie kokteiļi ziemā, un Mājas rabarbera vīna Mohito, dabīgās bērzu sulas, un līdzigi, vasarā!

Lepojamies arī ar plašu ekoloģiski audzētu tēju izlasi, ko baudīt ar izvēli no četru veidu vietējo saimniecību mediem, kā arī dažādi citi bezalkoholiski dzērieni un sulas.

OUR ADRESS

Basement, Old town

Reservations & enquiries

277 969 14

info@folkklubs.lv

BANQUETS