LV

ENG

RUS

Kārla&Gints

Šajā vakarā, gaidīsim tevi uz lielisku vakaru, nobaudot gardu brīvdienu maltīti, kā arī baudot lielisku mūziku, ko šajā vakarā radīs Kārla un Gints.

Kārla Jaudzema ir Austrālijā dzimusi un augusi, latviešu izcelsmes vokāliste kura jau gadiem ir sniegusi koncertus pa Austrālijas pavalstīm. Kārla tic mūzikas spējām vienot cilvēkus, un mūzika viņai ir īpaši svarīgs un nozīmīgs tilts starp Austrāliju un Latviju. Austrālijā viņa bieži iepriecina tautu ar mūsdienu latviešu populāro mūzikas sniegumu, atdarot dziesmas kā piemēram Astro’n’aut, Aija Andrejeva, un Nora Bumbiere. Tauta ir iedvesmota par to, ka dabūn piedzīvot visjaunāko mūziku no Latvijas dzīvā formā. Bet mūzikas tilts ir ar diviem virzieniem, un šajā vakarā Kārla ciemosies pie mums no Austrālijas un prezentēs nevis tikai populārus latviešu koverus, bet arī viņas vismīļākās dziesmas kuras ir populāras Austrālijā, piemēram Beyonce, Etta James un Sara Bareilles.

Kā tālāku liecinājumu mūzikas vienošanas spēkam, Kārlai šajā vakarā pievienosies pazīstamais Rīgas ģitārists Gints Smukais, aprakstīts kā ‘viens no spilgtākajiem jauniem ģitāristiem, kas darbojās akustiskas ģitāras lauciņā’.

Kopā Kārla un Gints sagādās skanīgu, daudzpusīgu, mūsdienu piedzīvojumu kas atspoguļos populāro mūziku gan Latvijā, gan Austrālijā. Sniegums ne tikai izcels Kārlas silto tembru un Ginta augstvērtīgo perkusīvo ģitārspēli, bet arī uzsvers mūzikālo vienotību pasaules mērogā. 

НАШ АДРЕС

Подвал, Старый Город

Бронирование и информация

277 969 14

info@folkklubs.lv

БАНКЕТЫ