LV

ENG

RUS

Rodrigo Manfrinatti un Miguel Andres Hernandez Giraldi

Šajā mūs priecēs mūziķis no Brazīlijas, kuš uz šo brīdi par mājām sauc Latviju- Rodrigo Manfrinatti, kam šajā vakarā pievienosies Miguels Andres Hernandez Giraldi.

Rodrigo ir interjera dizaineris, kuram mūzika ir viņa kaisle. Viņam patīk būt iekļautam draugu un cilvēku pulkā, ļaujot priekam valdīt, jo tā ir lieta, pēc kuras mēs tiecamies dzīvē. Rodrigo mīl mūziku, jo tā liek dzīvei iet uz priekšu, sniedz mērķus un mūs stimulē. Mūzika dzīvo kopā ar mākslinieku, sniedzot mīlestību arī citiem.

Bērnībā, mūziķis aizvadīja laiku Campinas, kas atrodas Sao Paulo reģionā, izbaudot kārtīgu bērnību, kā jau visi brazīlieši, aizvadot laiku futbola spēlēs un ielās, baudot dzīvi, gūstot prieku ar draugiem un ģimeni. Viņa ģimenē, vienmēr cieņā ir bijusi dažādu Brazīlijas mūzikas žanru melodijas.

Mūziķa sirds vienmēr ir Brazīlijā, kas ir bagāta ar mākslu, mūziku un izklaidi, jo katrs tās reģions sniedz savu noskaņu, krāsu, mūziku, padarot to bagātu.

2016.gadā mūziķis ieradās Latvijā, lai meklētu ko jaunu, savādāku. Šis bija arī pirmais ceļojums uz Eiropu, lai sajustu, ka šī ir vieta, kur viņš jūtas labi, kā arī vēlas palikt un aizvadīt kādu laiku savas dzīves, apgūstot mūsu kultūru, kā arī prezentējot citiem bagātības no Brazīlijas.

Šajā vakarā ļausimies valdzinošajai brazīļu mūzikai, ritmiem un dvēseliskumam. Uz tikšanos!

НАШ АДРЕС

Подвал, Старый Город

Бронирование и информация

277 969 14

info@folkklubs.lv

БАНКЕТЫ