LV

ENG

RUS

LAIMAS MUZYKANTI

Šajā vakarā aicinām pavadīt dzīvās mūzikas vakaru etnoroka mūzikas pavadībā ar grupu LAIMAS MUZYKANTI.

Etnoroka grupa „Laimas Muzykanti” dibināta 1995. gadā Daugavpilī. To dibinājis un joprojām vada mūziķis, folklorists, dzejnieks, komponists, aranžētājs un multiinstrumentālists, sabiedriskais un kultūras darbinieks Artūrs Uškāns. Sākotnēji grupa veidota kā Daugavpils Universitātes Studentu deju ansambļa "Laima" pavadošais muzikālais sastāvs.
„Laimas Muzykantu” sākotnējais skanējums ir raksturojams kā tuvināts autentiskai folkloras mūzikai, izmantojot tautas mūzikas instrumentus un autentiskus tautas dziedājumus, kas veidoti balstoties uz folkloras ekspedīcijās vāktajiem tautas teicēju dziedājumiem un tautas muzikantu spēlēšanas manierēm. Laika gaitā muzikanti ir eksperimentējuši ar dažādiem skanējumiem, instrumentiem un neierastiem mūzikas salikumiem, piemēram, savienojot folkloru un opermūziku, elektronisko mūziku vai etnogrāfiskā ansambļa skanējumu. „Laimas Muzykanti” savā izpildījumā iekļauj dažādu pasaules valstu mūzikas skanējumus, sadarbojoties ar izpildītājiem no Lielbritānijas, Lietuvas, Baltkrievijas, kā arī popularizē latgaliešu mūzikas tradīcijas.
"Laimas Muzykanti" ir uzstājušies ar daudziem Latvijā zināmiem māksliniekiem un izpildītājiem — grupu „Iļģi”, Olgu Rajecku, Lauri Reiniku, grupu „Elpa”, Leilu Alijevu, grupu „Vilki” u.c.

Dalībnieki:

Artūrs Uškāns (balss, ermoņikas, akordeons, kokle, dūdas, stabule u.c.)
Ilze Fārte (balss, mandolīna)
Armands Varslavāns (ģitāra)
Matīss Uškāns (bungas)
Tatjana Nizjuļko (basģitāra)

НАШ АДРЕС

Подвал, Старый Город

Бронирование и информация

277 969 14

info@folkklubs.lv

БАНКЕТЫ