LV

ENG

RUS

VERY COOL PEOPLE

Šajā  vakarā 21:00 aicinām baudīt vieglas mūzikas skaņas ar grupu VERY COOL PEOPLE.

Vakara piedāvājums: Buduāra alus darītavas alus 0,5L tikai par 1,80eiro. Neiztikt arī bez vīna pie kārtīgas maltītes, tādēļ pudele vīna (sauv.blanc/ cab sav)- 7 eiro.

“Lai nosauktu sevi par varen stilīgiem ļautiņiem, jābūt vai nu lieliskai humora izjūtai, vai arī milzu pašpārliecībai jau uz augstprātības robežas… Noklausoties albumu, ar prieku jāsecina, ka šie puiši ir tiesīgi saukt sevi par Very Cool People, pat ja viņi to būtu domājuši pilnā nopietnībā.” No mūzikas žurnāla “Mūzikas Saule”

Very Cool People ir instrumentālās mūzikas grupa, kura spēlē jazz-funk un fusion mūziku. Auditorija, kurai domāta VCP mūzika nav tikai jazz mūzikas cienītāji un mūziķi, bet arī cilvēki, kuriem iepriekš nav bijusi saskarsme ar jazz vai fusion. VCP cenšas sarežģītu un nopietnu mūziku padarīt viegli uztveramu un saprotamu jebkuram cilvēkam. VCP spēlē oriģinālmūziku, kur iekļauj dažādus jazz, funk, hip-hop un soul mūzikas elementus.

Puiši savu skanējumu papildina izmantojot dažādus netipiskus efektus. Ansamblis iepriekš bieži uzstājās ar diviem bundziniekiem vienlaicīgi, kā arī grupa bieži uzstājas, pieaicinot pamatsastāvam dažaādus viesmāksliniekus.

2017. gada aprīlī VCP laida klajā savu ceturto albumu “Heya Some Kind of Fish! We Don’t Know The Name Of This Fish In English, But In Latvian It Is Vimbas, albumā iekļautie skaņdarbi ir simbioze starp dažādiem un grupas mūziķu skatījumā patiesībā diezgan radnieciskiem mūzikas stiliem – funk, klezmeru, balkānu, latviešu tautas un džeza mūziku.

2015. gada septembrī puiši laida klajā savu trešo albumu FUNKOLOGY . Albums tika nominēts Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada balvai kā „Labākais Jazz un Blues albums 2015“. Šis arī grupas pirmais koncertalbums, kurā piedalās arī fantastiski viesmākslinieki: Kristīne Prauliņa, Evilena Protektore, Ralfs Eilands, Dinara Rudan un Oskars Stolse-Semerovs, Aija Vītoliņa un Jānis Stībelis.

2012. gadā grupa laida klajā savu otro studijas albumu “Cruising In The Trolley”. Albums ir nominēts Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada balvai kā „Labākais Jazz albums 2012“. Albumā iekļautas astoņas jaunas instrumentālas kompozīcijas, kas iepriekš netika izdotas.

2010. un 2011. gadā grupa laida klajā vairākus singlus ar viesmāksliniekiem – “Skola” ar Andi Grīvu, “La vida desde arriba” ar Panxo & Pablo diviem grupas draugiem no Valnecijas(Spānijas), kā arī “Can afford it” ar Oskaru Stolse-Semirovs, blūza dziedātāju no Rīgas. Šajā pašā laikā VCP izdeva divus instrumentālus singlus “Hugo” un “Cool People House”, kuriem tika radīti animēti videoklipi. Klipus veidoja mākslinieces  Liene Rubane(“Cool People House”) un Liene un Maija Mackus(Hugo). Hogo tika nominēts 2010. Gada Mūzikas Ierakstu gada balvai, nominācijā “Labākais mūzikas videoklips 2010”, kā arī šis klips guva pozitīvas atsauksmes dažādos Eiropas īsfilmu festivālos.

2009. gada jūnijā puiši laida klajā savu debijas albumu ar tādu pašu nosaukumu “VERY COOL PEOPLE”, kurš 2009. gada Latvijs Mūzikas Ierakstu Balvai tika nominēts divās nominācijās – “Labākā debija” un “Labākais instrumentālais albums”.

Grupa ir sadarbojusies ar dažādiem viesmāksliiekiem (vokālistiem, DJ’s, MC’s, VJ’s un dažādiem instrumentālistiem un māksliniekiem) no Latvijas, Vācijas, Spānijas, Britu salām un ASV. Puiši tic, ka dažādi eksperimenti un radošu cilvēku sadarbība vienam ar otru, kaut kādā veidā attīsta, iespaido un paplašina vienam otra redzesloku un padara mūziku interesantāku.

VCP aktīvi koncertē kopš 2007. gada septembra un līdz 2017.gada beigām ir nospēlējuši vairāk kā 400 koncertus, kā arī ir piedalījušies:

“ACC World Music Festival 2018” (Gwangju, South Korea), “Jazz In Daegu 2018” (Daegu, South Korea), “Ulsan Jazz Festival 2018” (Ulsan, South Korea), “Mama Jazz 2017” (Vilnius, Lithuania), “Siauliai jazz 2017″ (Šiauliai, Lithuania), “Veganfestivāls 2017”, “Petro Jazz 2017″(St.Petersburg, Russia), “Rīgas Svētki 2017″(Riga, Latvia), „LMT Summersound 2017“(Liepāja, Latvia), „R&B Festival 2017“ (Ropaži, Latvia), “Žagarės vyšnių festivalis 2017” (Žagarė, Lithuania), “Indiefest 2017″(Tartu, Estonia), “Siauliai jazz 2016″ (Šauļi, Lietuva), “World Jazz Festival 2016” (Rīga, Latvija), “Ventspils Groove 2016” (Rīga, Latvija), “Rīgas Svētki 2016″(Riga, Latvia), “Tallinn Music Week 2016″ (Tallina, Igaunija), “IDeeJazz 2015″ (Tartu, Estonia), “Riga Funk Fest 2015” (Rīga, Latvia), “Saulkrasti Jazz 2015″(Sulkrasti, Latvia), “LMT Summer Sound 2015” (Liepāja, Latvia), “Riga Funk Fest 2014” (Rīga, Latvia), “Positivus 2013” (Salacgriva, Latvia), “Saulkrasti Jazz 2013″(Sulkrasti, Latvia), “Siguldas Jazz 2012”(Sigulda, Latvia), “Jazz On 2012”(Tallin, Estonia), “Sigulda Jazz 2011”(Sigulda, Latvia), “Rīgas Ritmi 2009″(Riga, Latvia), “Moonlight Party 2009″(Saulkrasti,Latvia), “Baltic Graffiti Festival 2008″(Riga, Latvia), “Jazzruller 2008″(Tallinn, Estonia), “Vilnius jazz 2007” (Vilnius, Lithuania), “Bildes 2007″(Riga, Latvia) un daudzos citos festivālos, klubos un privātos pasākumos Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Polijā, Austrijā, Spānijā un Dienvidkorejā.

Šobrīd puiši strādā pie jauniem skaņdarbiem, ierakstiem un videoklipiem, kā arī turpina aktīvi koncertēt.

JAUKU JUMS VAKARU BRĪNUMAINĀ MŪZIKAS GAISOTNĒ!

НАШ АДРЕС

Подвал, Старый Город

Бронирование и информация

277 969 14

info@folkklubs.lv

БАНКЕТЫ