LV

ENG

RUS

DOBRA NOTCH

Šajā vakarā  21:00 Folkklubā Ala Pagrabs viesosies grupa „Dobra Notch” no Sanktpēterburgas, kura priecēs ikvienu klātesošo ar skanīgajām klezmermūzikas melodijām. 


Grupa „Dobra Notch” ir izveidojusies 1998.gadā Francijā, uz kurieni, muzikantu grupu no Sanktpēterburgas, pievilināja kāre pēc piedzīvojumiem, jauniem muzikāliem iespaidiem. Pēc vairākiem gadiem grupa atgriezās dzimtenē, lai izveidotu jaunu mūziķu sastāvu un pavisam jaunu skanējumu mūzikai. Grupa „Dobra Notch” piedāvā klausītājiem savu muzikālo skatījumu uz klezmermūziku, kas balstītas uz padziļinātām zināšanām par viņu tradīcijām, lielo pieredzi ceļošanā un saskarsmē ar tautas muzikantiem no dažādām valstīm. Paralēli ebreju mūzikai, grupas repertuārā tiek iekļauta arī balkānu mūzika, kā aŗi krievu dziesmas, kas nāk no laika, kad bija orķestru uzplaukums.


Savas darbības laikā, grupa „Dobra Notch”, ar koncertiem ir apmeklējusi vairāk nekā 20 pasaules valstis un ir ierakstījusi sešus albumus. Grupu „Dobra Notch” var dzirdēt seriālos, mākslas un dokumentālajās filmās. Grupa ir sadarbojusies ar tādām klezmermūzikas skatuves zvaigznēm kā Frenku Londonu, Mišelu Alpertu, Merlinu Šepardu, Deividu Krakaueru, DJ Socalled, Psoju Koroļenko un citiem. Grupas skanējums ir vienlīdz labs kā uz filharmonijas skatuves, tā arī atklātās vietās, lielos festivālos un pilsētas svētkos. Gadās arī tā, ka, pēc koncerta, grupa nokāpj no skatuves un akustiski spēlē klausītāju vidū, kā to darīja viņu priekšteči, kad spēlēja kāzās 100 gadus atpakaļ. 

Uz tikšanos Folkklubā!

НАШ АДРЕС

Подвал, Старый Город

Бронирование и информация

277 969 14

info@folkklubs.lv

БАНКЕТЫ