LV

ENG

RUS

Lamine Cissokho

Šajā vakarā 21:00 aicinām ikvienu iepazīt interesanto kora mūzikas instrumenu, kuru spēlēs LAMINE CISSOKHO.

Lamine Cissokho ir kora spēlmanis, komponists un folk-pasaules mūzikas aranžētājs. Mākslinieks nāk no Mandingo ģimenes Senegālā, kas ir plaši pazīstama mūziķu ģimene, kas saglabājusi mūzikas tradīcijas no 14.gadsimta. Katrs dzimtas pārstāvis palīdz saglabāt ģimenes mantojumu, sniedzot savas muzikālās prasmes kā dāvanu nākamajām paaudzēm.

Jau kopš bērnības, Lamine spēlē 22 stīgu kora instrumentu, pilnveidojot caur gadiem savu repertuāru, spēlēšanas prasmes un tehniku, balstot uz savām prasmēm savu mūzikas karjeru, pārceļoties no Senegālas uz Zviedriju 2011.gadā. Mūziķis ir apmeties uz dzīvi Dalarnā, kas ir bagāta ar tautas mūzikas krājumu. Smeļoties iedvesmu no šīs mūzikas, viņs Mandingo melodijas lēnām iekļāva arī folk un džeza mūzikas skaņās.

Savā instrumenta spēlē, mūziķis ataino savu un instrumenta dialogu, atainojot un apvienojot dažādus mūzikas stilus, kultūras, kas ir Lamina stiprās puses, radot enerģijas pilnu un tehnisku spēli.

Savā karjerā, Lamina ir piedalījies AFRICAJARC (Francijā), internacionālajā ģitāristu festivālā Dānijā, festivālos Senegālā, Linkopingas folk mūzikas festivālā (Zviedrijā), internacionālajā arfu festivālā Skotijā u.t.t.

Lai interesants arī jums šis muzikālais ceļojums ar Laminu un kora instrumenta spēli!


Mūsu adrese

Pagrabstāvs, Vecrīga

Rezervācijas un info

277 969 14

info@folkklubs.lv