LV

ENG

RUS

NEAIZMIRSTULĪTES

Šajā vakarā pie mums muzicēs muzikālā apvienība NEAIZMIRSTULĪTES,kas aizvedīs muzikālā ceļojumā,gluži kā laika mašīna uz Padomju laikiem jau 21:00.

Muzikālā apvienība Neaizmirstulītes - Latviešu estrādes vintāžs


Vokāli instrumentālais ansamblis NEAIZMIRSTULĪTES piešķir dzīvespriecīgu un rotaļīgu noskaņu ikvienam pasākumam. Izkustina stīvākos gurnus, ienes smaidu nopietnākajās sejās un ļauj atgriezties saulainajos pagājušā gadsimta piecdesmitajos – kad zāle bija zaļāka, debesis zilākas un minisvārki – īsāki.


NEAIZMISTULĪTES iedzīvinājušas pagājušā gadsimta otrās puses populāro, estrādes un kino mūziku. Programmu veido dziesmas latviešu, angļu, franču, igauņu un krievu valodā, kas leģendāras kļuvušas pateico es tādiem komponis em un izpildītājiem kā Raimonds Pauls, Bruno Oja, Jānis Sildegs, Ringolds Ore, Elga Īgenberga, Aleksandrs Kublinskis, ABBA, Tom Jones, The Andrews sisters, The Chorde es, Elvis Presley, Bee Gees, The Rolling Stones u.c. Repertuārā arī mūzika no populārajām kinofilmām Briljanta roka, Tauriņdeja, Dāvana vientuļai sievietei, Kaukāza gūstekne, Grease, The Jungle book u.c.


Uz tikšanos!

Mūsu adrese

Pagrabstāvs, Vecrīga

Rezervācijas un info

277 969 14

info@folkklubs.lv