LV

ENG

RUS

PIRMAIS KURSS

21:00 gaidīsim tevi uz muzikālu vakaru ar dziesmām un dančiem ar PIRMO KURSU.

Grupa radusies 2010.gada nogalē apvienojoties pieciem muzikāliem jauniešiem- Francim Upacierim (balss un ģitāra), Dāvim Mazurenko (balss un ģitāra), Valdim Avotiņam (sitaminstrumenti), Aleksandram Okonovam (taustiņinstrumenti) un Kristapam Austeram (basģitāra). Jaunieši kopā mācījās Rīgas Doma kora skolas pirmajā kursā. Laikam ritot, grupas sastāvs ir mainījies un 2014.gadā kompānijai pievienojās taustiņinstrumentālists Kārlis Zemītis. 

Katram sirdī dega ideja par savu muzikālo ansambli, kur izpaust skolā gūtās zināšanas un savu patīkamo humora izjūtu. Grupas repertuāru un skanējumu klausītāji vērtē kā jautru, uzmundrinošu un dzīvespriecīgu, tomēr niansētu un interesanti izstrādātu. Pašironija, nopietnas un nenopietnas problēmas, sāpes un prieks- tas viss ir saklausāms grupas skanējumā. 

Pirmais Kurss savā pastāvēšanas vēsturē ir nospēlējuši neskaitāmus koncertus Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Ogrē, Saldū, Dolē, Saulkrastos, Mazirbē, Carnikavā, Rēzeknē, uzstājušies dažādos festivālos (Baltic Beach Party, Summersound, Kāpēc gan ne, Pīlādzis), kāzās, ballēs un citos svētkos. Uzstājušies kopā ar latviešu estrādes veterāniem un muzikālajām apvienībām, kā piemēram, Nikolajs Puzikovs, Roberts Gobziņš un Resnie Putni, Kaspars Upaciers u.c.

Jauku atpūtu!

Mūsu adrese

Pagrabstāvs, Vecrīga

Rezervācijas un info

277 969 14

info@folkklubs.lv