LV

ENG

RUS

MARIACHI BALTICA

Aizvadot šos vēsos vakarus uzlādēsim sevi ar sauli un pozitīvu enerģiju!

Šajā piektdienas vakarā 21:00 pie mums uz skatuves kāps un visus priecēs ar karstasinīgu mūziku Mariachi Baltica.

Kad jāpieliek pipariņš un pasaules elpa, jāpārsteidz publika ar ko jaunu, neredzētu un nedzirdētu, talkā nāk iznesīgie mariači ar Meksikas sauli un temperamentu sirdī un dziesmās.
Mariači ir Meksikas muzikālā vizītkarte - vīri un sievas, tērpušies stilizētos rančero kostīmos un sombrero, bruņojušies ar ģitārām, vijolēm un trompetēm, skandē dejas un dziesmas – gan nevaldāmi jautras, gan romantiski sentimentālas.

Bez mariači muzikantiem Meksikā neiztiek nevienās dzimšanas vai vārda dienas svinībās, ballītēs ģimenes vai draugu lokā. Nereti kāds izmisis pielūdzējs nolīgst mariači
vīrus, lai tie izpilda romantiskas serenādes zem daiļas senjoritas logiem. Ar mariachi Meksikā apzīmē gan tautas muzikantus un dziesminiekus, gan arī viņu atskaņoto repertuāru – el son mariachi (mariači dziesmas).

Mūsdienu mariači repertuāra pamatā ir Meksikas reģionu tradicionāli dziesmu žanri un populāras komponistu autordziesmas.

Kopš 2016. gada pavasara arī Latvijā ir sava mariači banda – Mariachi Baltica. Laimis Rācenājs (vokāls, cuatro vihuela mariachi), meksikānis, kas Latviju par mājām sauc jau vairāk kā divdesmit gadus – Havjers Garsija (perkusijas, vokāls), Ģirts Pavēnis (ģitāra, vihuela, ), Normunds Piesis (trompete), Aivars Ositis (trompete) Gidons Grīnbergs (Vijole), Sabīne Grase (Vijole) Viktorija Zukova (Vijole)  un Ilja Larionovs (bass).

Mūsu adrese

Pagrabstāvs, Vecrīga

Rezervācijas un info

277 969 14

info@folkklubs.lv