LV

ENG

RUS

The Coco`nuts

Šajā vakarā 21:00 pie mums uz skatuves kāps pašmāju blūzroka un fanka muzikālā apvienība THE COCO`NUTS.

Grupas mūzika ir dažāda un tajā ir saskatāmas iezīmes no vairākiem mūzikas stiliem, bet galvenokārt tās ir variācijas par un ap tādiem stiliem kā fanks, blūzroks un alternatīvais džezs. „The Coco’nuts” skanējumā apvienojas saksofons, ģitāra, bungas, balss un citi instrumenti. Folkkluba apmeklētājiem grupa sola neaizmirstamu vakaru un lielisku noskaņojumu, kurā pavisam noteikti varēs izkustēties un saņemt pozitīvas emocijas.

Līdz šim grupa aktīvi koncertējusi dažādos mūzikas pasākumos gan Latvijā, gan paspējusi parādīt sevi arī ārvalstīs. “The Coco’nuts” spēlējuši dažāda formāta festivālos un pasākumos, piemēram, festivālā BILDES, LMA Karnevālā, Tartu Indie fest (EE), Sostines dienos (LT) un arī festivālā Positivus.

2014.gada pavasarī pašu spēkiem “The Coco’nuts” izdevuši savu pirmo EP albumu „Appetizer”, kurš ir pieejams gan digitāli, gan iegādājams veikalos. Šogad grupa plāno izdot savu pirmo CD.

2016.gada pavasarī nācis klajā jaunais albums "Amid Opposites", kurš tika ierakstīts 2015. gada augustā, romantiskā noskaņā, nelielā koka namiņā Ēveles pagastā, Burtnieku novadā. "Amid Opposites" tika ierakstīts dzīvās sesijas formātā, visiem grupas dalībniekiem vienlaicīgi atrodoties vienā telpā. "The Coconuts" ar šo albumu ir vēlējušies norādīt uz to, cik daudz lietas šajā dzīvē notiek pretstatu un mijiedarbības rezultātā, kurām pa vidu ir cilvēks, kurš nemitīgi rada kaut ko jaunu, tādējādi turpinot šo bezgalīgo pretstatu mijiedarbības ritmu.

Uz tikšanos FOLKKLUBĀ!

Mūsu adrese

Pagrabstāvs, Vecrīga

Rezervācijas un info

277 969 14

info@folkklubs.lv