LV

ENG

RUS

Sharif

Šajā jaukajā vakarā 20:00 mūs priecēs viesmākslinieks no ASV-Sharif.

Losandželosas mūziķis Sharif nebaidās dalīties savā personīgajā pieredzē par mīlestību un tās zaudēšanu. Viņa mūzika ir tāda, kas sevī kombinē plūstošas melodijas ar mīlestības pilniem vārdiem, stāsta par dvēseli katram klausītājam, ļaujot sajust arī mākslinieka emocionālo stāvokli.

Kopīga mūzikas rakstīšana ar "Desmond Child" ļāva viņam pilnībā nodoties hītu izveidei. Sharifa dziesma "Dark Side if the Dawn" ir godam piedalījusies Billboard World Song Contests. Arī citi mākslinieka pēdējie ieraksti ir iekļauti 450+ filmu un TV sarakstos. Visi laikraksti raksta par mākslinieka pēdējiem sasniegumiem, cik viņam maiga balss,skanīgas melodijas, kreatīvs ieguldītais darbs mūzikā un tekstos, kas plūst auri dziesmam no sākuma līdz beigām.

Savas karjeras laikā ir uzstājies vairāk nekā 55 valstīs visapkārt pasaulei. Mākslinieks ir sasniedzies vairāk nekā 2000 uzstāšanās gan Amerikas Savienotajās Valstīs, gan citur, par skatītājiem iegūst cilvēkus visās vecuma grupās. Arī piedaloties festivālos, kur ir plašs skatītāju klāsts, mākslinieks spēj saglabāt savu intīmo akustisko skanējumu.

Sharifa jaunākie ierakstie, kuri veikti 2016. gada pavasarī, apkopo sevī Tuvo Austrumu skaņas, pieminot savas dzimtās saknes, kopā ar Amerikas Savienotajās Valstīs dziesmu rakstīšanas pieredzi.


Arī šajā vakarā būs dzirdāmas tādas dziesmas kā:
Far From You
Dark Side Of Dawn
Another Wasted Rose
Worth The Fall
By Your Side
Oceans of Trouble
The District Sleeps Alone Tonight
Deeper In Her Arms
Memories Like a Melody
The Price You Pay
Wont Go Home Without You
Do I Want You Enough
Moment of Trust
I Wont Need Your Kisses Anymore

Mūsu adrese

Pagrabstāvs, Vecrīga

Rezervācijas un info

277 969 14

info@folkklubs.lv