LV

ENG

RUS

MĀSAS DIMANTAS

Šajā vakarā 21:00 aicinām tevi baudīt skanīgās DIMANTU MĀSAS, kuriem pievienojušies brīnišķīģi vīriešu kārtas pārstāvji CĒSU MEDNIEKU CEPURU ORĶESTRIS

MĀSAS DIMANTAS ir unikāls balsu sajaukums, kurā reizē saklausāms skaņas kuplums un tebmbrāla vienotība. Tādu iekšējo spēku var sajust tikai māsu dziedājumā!
Laima, Katrīna nāk no septiņu bērnu ģimenes Baldonē. Meitenēm ir četri brāļi un mīloši vecāki, ar kuriem viņas lepojas. Visas trīs māsas mācījušās Baldones mūzikas pamatskolā, vēlāk turpinot mācības katra savā jomā. Meitenes kopš dzimšanas piedalījušās ģimenes folkloras kopā “Austra”, vēlāk folkloras kopā “Kokle” Rīgā, tāpēc nav pārsteigums, ka katra no māsām lieliski spēj kuplināt dziedāšanu ar dažādu instrumentu spēli.

DALĪBNIECES:
Laimu raksturo jauks, atvērts smaids, eleganta balss, smalka humora izjūta. Talantīga mūziķe, kas dziļi sajūt tautas mūziku.
Ģimenē pirmā meita pēc brāļiem, jauna enerģija, laimes sajūta. 
Ārpus tradicionālā, pašlaik Laima aktīvi darbojas arī citā Latvijas mūzikas vides lauciņā kā komponiste un solo izpildītāja.Ieguvusi maģistra grādu Latvijas Mūzikas akadēmijā un savās vispusīgajās zināsānās dalās ar bērniem un pieaugušajiem.

Katrīna ir enerģijas un brīnumu pilna. Aizrautīga, čakla, izpalīdzīga un iejūtīga. Muzikāla, ar lieliskām organizatores spējām.
Dimantu ģimenē piedzimstot ienesa mieru un prieku. 
Šobrīd Katrīna nodarbojas ar pasākumu organizēšanu, kā arī gūst jaunas iedvesmas muzicējot kopā ar pasaules ārzemju latviešiem, kuri atgriezušies Latvijā. 

Jauku šo kopā būšanas  laiku!

Mūsu adrese

Pagrabstāvs, Vecrīga

Rezervācijas un info

277 969 14

info@folkklubs.lv