LV

ENG

RUS

Rahu The Fool

Šajā vakarā 21:00 ikvienam būs iespēja dzirdēt ko velnišķīģi neparastu RAHU THE FOOL.


Jāzeps „Jailhouse Joe” Podnieks, Pēteris „Sleepy Pete” Narubins un Toms „Tomy Boy Blue” Valmiers, saspēlējas zem nosaukuma Rahu The Fool. Grupas nosaukums radies, kad Jāzeps un Pēteris malkojot vīnu un spēlējot vārdu spēles nokļuva pie vārda Rahu, bet tikai vēlāk apjauta šī vārda nozīmi – blēdīgā planēta, ko mēs pazīstam kā debess ķermeni - mēness, kas dažbrīd aprij sauli un rada tās aptumsumu, mūsu gadījumā prāta aptumsumu. Šo visu var interpretēt gluži vienkārši, brīdī kad iestājas prāta aptumsums sākas dažādas muļķības cilvēka ķermeņa valodā, un var notikt kas neparedzēts. Grupas pirmais koncerts notika 2016. gada vasarā, bārā „Moonshine”.
Spēlējam bezierobežojumu mūziku, dažādos pagājušā gadsimta 20. – 50. gadu mūzikas stilos, kurus vieno mūsu vecvecāku atmiņas par jaunību un mūsu šodienas, sētaspuiku izpratne par dzīvi. Galvenokārt mūsu repertuārā ir amerikāņu folkmūzika un blūzs, kā arī citas, citu tautu aizmirstas dziesmas, kuras mēs atdzīvinām, mūsdienīgās, jug band mūzikas sajūtās.
Jāzeps spēlē veļas dēli, flautu, mutes ermoņikas un dažus citus pūšamos instrumentus, Pēteris rāda balsi, savas ģitāras prasmes, spēlē mandolīnu un sit ar kāju, bet Toms tur grožus un spēlē kontrabasu. 
 „Jug band” mūziku kādreiz mēdza dēvēt par nabadzīgo mūziķu džezu, jo tajā tika izmantoti, sadzīves priekšmeti un pašdarināti mūzikas instrumenti. Klausoties šajos, vecajos „Jug band” izpildījumos mēs iedvesmojamies neturēties rāmjos un brīžiem pieiet mūzikai bērnišķīgi, ļaujot saviem ritmiem ņemt virsroku un izmantot to kas tajā brīdī gadās pa rokai vai kājai. 

Jauku jums visiem šo vakaru!

OUR ADRESS

Basement, Old town

Reservations & enquiries

277 969 14

info@folkklubs.lv

BANQUETS