LV

ENG

RUS

Trakula

Šajā vakarā 21:00 ikviens būs gaidīts uz viduslaiku un renesanses mūzikas vakaru kopā ar grupu TRAKULA.

Grupa "Trakula" dibināta 2007. gadā. Grupa spēlē viduslaiku un renesanses mūziku, izmantojot senos mūzikas instrumentus, no kuriem daudzi ir pašdarināti, kā arī tērpjoties attiecīgā laikmeta apģērbā. 

Skaņdarbi tiek smelti gan no dažādiem senās mūzikas krājumiem, gan Eiropas un Austrumu tautas mūzikas senākajiem slāņiem (īpaši iemīļota grupas dalībniekiem ir Rumānijas ungāru (čango) un sefardu, kā arī, protams, latviešu tautas mūzika).

"Trakula" regulāri uzstājas ārvalstu un pašmāju tematiskajos festivālos, kā arī rīko savus koncertus, kuros publika bieži tiek iesaistīta līdzi dziedāšanā un dejošanā. 

Lai gan grupas "Trakula" ierastais veidols ir senie tērpi un mūzika, ik pa laikam grupas dalībniekiem patīk izkāpt no ierastā ampluā un piešķirt nedaudz mūsdienīgāku skanējumu savai mūzikai, pievienojot kontrabasu, trompetvijoli un citas krāsas un pietuvojoties pasaules mūzikas (world music) žanram.

Pašlaik ansamblī spēlējošie mūziķi ir  Līga Jeleviča (vijole, viduslaiku fidele, trompetvijole), Māra Āboliņa (flautas, dūdas, kavals, kokle, vokāls), Māris Jēkabsons (dūdas, bombardes, perkusijas, vokāls), Kaspars Indrēvics (bungas),Ansis Klucis Bass


Lai jaukas brīvdienas!

OUR ADRESS

Basement, Old town

Reservations & enquiries

277 969 14

info@folkklubs.lv

BANQUETS